Erasmus+ „Young Voices of Europe“

Erasmus+ „Young Voices of Europe“

Šiandien prasidėjo tarptautinis Erasmus+„Young Voices of Europe“ antrasis mokinių partnerysčių vizitas, kuris vyksta Šiaurės Makedonijos sostinėje Skopjė. Projektas finansuojamas iš Europos sąjungos rėmimo fondo. Projekte dalyvauja Turkijos,Rumunijos, Šiaurės Makedonijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos bei Lietuvos mokyklos. Mūsų gimnazijai atstovauja: Akvilė Šeputytė, Kamilė Kuzmarskytė, Vytautė Mikašaiskaitė, Augustas Černas, Elzė Gružaitė, Jogailė Ramanauskaitė ir Vesta Bladaitytė. Gimnazijos delegaciją lydi anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė Ona Mikašauskienė ir vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja Loreta Skvirbienė.

Pirmoji vizito diena buvo skirta mokinių susipažinimui. Organizuojamos veiklos vyko tarptautinėse mokinių grupėse. Projekto dalyviai turėjo galimybę ne tik pažinti vienas kitą, bet ir sužinoti įdomių faktų apie Šiaurės Makedoniją ir jos sostinę Skopjė. Ypač įdomu mokiniams buvo kurti elektroninę knygą apie pasirinktą ateities profesiją. Po intensyvių veiklų mokykloje visi projekto dalyviai aplankė miesto parką, grožėjosi miesto architektūra, aplankė senąjį turgų ir skanavo tautinių gardėsių.

Mokytojos Ona Mikašauskienė ir Loreta Skvirbienė

Komentarai išjungti.
Skip to content