Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje sausio 31 d. vyko Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos. Jose dalyvavo Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, gim. 2013 m. ir jaunesni. Rungtyniavo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ir mūsų gimnazijos ketvirtokai. Po 8 estafečių rungčių nugalėjo mūsų komanda. Dėkojame 4A ir 4B klasės mokiniams: Liepai, Gretai, Urtei, Guodai, Agotai, Edai, Gustei, Domui, Titui, Timui, Dominykui, Mantui, Einarui. Šios varžybos skatina vaikus aktyviau sportuoti, garbingai kovoti, draugiškai elgtis su savo ir varžovų komandų nariais. Mūsų komandą paruošė fizinio ugdymo mokytojos Svetlana Musvydienė ir Loreta Gečienė. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komanda dalyvaus Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, kurios vyks vasario 9 d. Šilalėje. Už nuotraukas dėkojame IVg klasių mokinėms Elidijai ir Gabrielei.

Komentarai išjungti.
Skip to content