Creative Story Writing competition

Creative Story Writing competition

Šių metų lapkričio 17 d. mūsų gimnazistai Jogilė Žemaitaitytė, Kristalė Genytė, Karolina Petrulaitytė ir Benas Mišeikis dalyvavo Vakarų Lietuvos regiono anglų kalbos istorijų kūrimo konkurse. Konkursą nuotoliniu būdu organizavo Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija bendradarbiaudama su Tarptautiniu LCC universitetu Klaipėdoje ir English American Corner (JAV ambasada). Konkurso darbus vertins Tarptautinio LCC universiteto pedagogikos studijų studentai vadovaujami anglų kalbos profesorės Robin Gingerich. Konkursą sudarė dvi dalys: mokiniai kūrė istoriją pagal pateiktą vaizdo įrašą, o tuomet sukurtą istoriją įgarsino naudodami interaktyvią programėlę „Flipgrid“. Džiaugiamės savo mokiniais, kurie dalyvavo šiame kūrybinio rašymo konkurse ir linkime sulaukti gerų žinių iš vertintojų.

Anglų kalbos mokytojos Ona ir Gitana

Komentarai išjungti.
Skip to content