Bendradarbiavimas su Goethe’s institutu

Bendradarbiavimas su Goethe’s institutu

Nuo 2016 m. gimnazijos mokytojų komanda, kurią sudaro vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja Loreta Skvirbienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Vaivadienė bei istorijps mokytoja Kristina Dargužienė, dalyvauja Goethe’s instituto projekte „Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas“. Mokytojos veda integruotas pamokas, kūrybines dirbtuves, organizuoja projektinę veiklą.

Vasario 23-24 d. Vilniaus licėjuje vyko metodinė – praktinė konferencija „CLILiG@LITAUEN – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį“, kurioje dalyvavo mokytojų komandos iš visos Lietuvos mokyklų. Mokytojai klausėsi pranešimų apie tarpdalykinę integraciją atnaujintose ugdymo programose, medijų informacinį raštingumą, dirbtinio intelekto privalumus, naujas dalyko ir vokiečių kalbos integravimo galimybes, dalyvavo praktinėse dirbtuvėse ir pamokų simuliacijose, taip pat dalinosi gerąja patirtimi bei šio projekto ateities įžvalgomis.

Dėkojame Goethe’s institutui už galimybę dalyvauti šiame projekte, semtis patirties ir ja dalintis, bendrauti su kitų mokyklų mokytojais ir bendradarbiauti.

Loreta Skvirbienė, vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content