„Babelio bokštas. Planet Earth / Game Over / Reset“

„Babelio bokštas. Planet Earth / Game Over / Reset“

Balandžio 28 d. grupelė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 8 ir I-IIg klasių moksleivių lankėsi Pagėgių savivaldybės kultūros centre, kur tapo interaktyvaus spektaklio „Babelio bokštas. Planet Earth / Game Over / Reset“ dalyviais. Tai keturių Europos teatrų – Norvegijos, Islandijos, Vengrijos bei Nacionalinio Kauno dramos teatro – bendrai sukurtas interaktyvus nuotykis 13-16 m. jaunimui, pasakojantis fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos. Tai istorija apie praeitį, dabartį, ateitį ir tai, kas mums gali nutikti. Ar žmonija vėl sugebės susiburti bendram projektui ir išsaugoti mūsų planetą?

Apie tai su moksleiviais po spektaklio vykusioje refleksijoje diskutavo Nacionalinio Kauno dramos teatro vadybininkė edukacijai Valdonė Talutytė – Masienė. Visi kartu pasidžiaugėme, jog spektaklio pabaigoje priėmėme teisingą sprendimą ir pastiprinome suvokimą, jog mūsų ir planetos ateitis – kiekvieno iš mūsų rankose.

Komentarai išjungti.
Skip to content