Anglų kalbos kūrybinio rašymo konkursas

Anglų kalbos kūrybinio rašymo konkursas

„If there’s a book that you want to read, but it hasn’t been written yet, then you must write it.” Toni Morrison

Šių metų lapkričio 9 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokinės Evita Šauklytė (Iag), Urtė Rindokaitė (8b), Kamilė Kuzmarskytė (8b), Karina Genytė (8b) ir Vytautė Mikašauskaitė (8b) dalyvavo Vakarų Lietuvos regiono anglų kalbos kūrybinio rašymo konkurse. Pirmiausia mokinės pagal pateiktą trumpą video turėjo parašyti istoriją, o po to savo sukurtą istoriją turėjo perskaityti ir nufilmuotą video patalpinti Flipgrid platformoje. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinius naudoti anglų kalbą komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijoms plėtoti tarptautiniu lygiu bei siekti glaudesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo tarp mokyklų, LCC universiteto ir JAV ambasados Lietuvoje. Konkursą organizavo Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija, bendradarbiaudama su socialiniais partneriais: Tarptautiniu LCC universitetu Klaipėdoje ir English American Corner (JAV ambasada) bei Kretingos rajono švietimo centru. Į konkurso komisiją buvo pakviesti Tarptautinio LCC universiteto Klaipėdoje pedagogikos studijų studentai, vadovaujami anglų kalbos profesorės Robin Gingerich. Dėkojame už kūrybos meilę konkurso dalyvėms ir nekantriai laukiame rezultatų.

Anglų kalbos mokytojos

Jovita Sabaliauskienė

Gitana Degutienė

Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content