Adventinio vainiko konkurso apdovanojimai

Adventinio vainiko konkurso apdovanojimai

Šiandien Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vėl su dovanomis vaikščiojo nykštukai. Jie išdalino Adventinio vainiko konkurso apdovanojimus. Komisijos nariai, vertindami konkursui pateiktus darbus, atsižvelgė į panaudotas medžiagas, bendrą estetinį vaizdą, vainikų pateikimą. PUG ir pradinių klasių kategorijoje I vietą iškovojo 4A klasė, II – PUG, o III vieta atiteko 2B ir 4C klasėms. 5 – 8 klasių kategorijoje I vietą iškovojo 6b klasė, II – 6a klasė, o III vieta paskirta 5b klasei. I – IVg klasių kategorijoje I vietą iškovojo Iabg klasė, II vietą – IIbg klasė, o III vieta atiteko IIbg ir IIIbg klasėms. Iki Šv. Kalėdų liko visai nedaug, tad išnaudokime likusį laiką gražiems ir geriems darbams.

Komentarai išjungti.
Skip to content